Daaf van Veenendaal toernooi 26 september 2021

Komende zondag 26 september is het weer zover: het jaarlijks terugkerende Daaf van Veenendaal toernooi van HV Apollo.

Het voorbereidingstoernooi van Apollo is de laatste test voor alle senioren teams voordat een week later dan ook echt de competitie begint. Een laatste check om te zien waar je staat als team.

Naast dat er serieus gehandbald wordt is het ook een weerzien met veel oud Apollo leden. Dit maakt het een zeer gezellig toernooi waar samen mooie herinneringen worden opgehaald en vooruit wordt gekeken op het nieuwe seizoen.

Omdat onze heren 1 al aan het seizoen is begonnen speelt ons vaandel team het toernooi niet mee. Het niveauverschil is te groot waardoor de kans op blessures toeneemt. Het is ook een mooie gelegenheid om zo de andere senioren teams de aandacht te schenken die ze verdienen.

Wij wensen alle teams die mee doen enorm succes en we gaan er samen een mooie dag van maken.

Voor het speelschema, klik hier (pdf).

Foto: Ons Son en Breugel

Lees ook dit:

Sjors Sportief was weer leuk!

Sjors Sportief was weer leuk!

Afgelopen vrijdag was het weer zover, Sjors sportief!  Het waren eigenlijk nog de clinics van het vorige schooljaar die toen helaas niet door konden gaan. Vrijdag ging het allemaal wel door en kwamen er weer veel nieuwe kinderen een kijkje nemen hoe leuk de handbal...

Sponsor onze vereniging

Sponsor onze vereniging

Doe jij al boodschappen bij de Plus? Spaar nu t/m 13 November HV Apollo gezond! Bij elke 10 euro aan boodschappen ontvang je 1 gratis sponsorpunt. Deze sponsorpunten zijn vouchers met daarop een unieke code. Deze code kun je inwisselen op plus.nl/sponsorpunten. Hoe...

De grote clubactie 2021 is gestart!

De grote clubactie 2021 is gestart!

HV Apollo gaat verantwoord loten verkopen met de Grote Clubactie Afgelopen zaterdag 18 september is de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie gestart. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Vorig jaar hebben we met zijn alle...