HV Apollo bestaat 50 jaar

In 2020 bestaat HV Apollo 50 jaar! Een feestje dat natuurlijk gevierd had moeten worden! Helaas heeft het Covid-19 virus, zoals bij zoveel activiteiten, hier flink wat roet in het eten gegooid. Maar we willen toch dit jubileum niet ongemerkt voorbij laten gaan..

Houd de website in de gaten voor meer informatie.

Lees ook dit:

Sjors Sportief was weer leuk!

Sjors Sportief was weer leuk!

Afgelopen vrijdag was het weer zover, Sjors sportief!  Het waren eigenlijk nog de clinics van het vorige schooljaar die toen helaas niet door konden gaan. Vrijdag ging het allemaal wel door en kwamen er weer veel nieuwe kinderen een kijkje nemen hoe leuk de handbal...

Sponsor onze vereniging

Sponsor onze vereniging

Doe jij al boodschappen bij de Plus? Spaar nu t/m 13 November HV Apollo gezond! Bij elke 10 euro aan boodschappen ontvang je 1 gratis sponsorpunt. Deze sponsorpunten zijn vouchers met daarop een unieke code. Deze code kun je inwisselen op plus.nl/sponsorpunten. Hoe...

De grote clubactie 2021 is gestart!

De grote clubactie 2021 is gestart!

HV Apollo gaat verantwoord loten verkopen met de Grote Clubactie Afgelopen zaterdag 18 september is de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie gestart. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Vorig jaar hebben we met zijn alle...