Wedstrijdprogramma

DAGU_TDATUMTIJDTEAMTHUISUITSPORTHALLOCATIESCHEIDSZAALWACHTBESTUUR
ZAU24-feb12.00EPSVApollo EDe VijfkampEindhoven---
ZAU24-feb13.00MBHabo95Apollo MBDe BurchtBoekel---
ZAU24-feb19.45HS2OktopusApollo HS2TU EindhovenEindhoven---
ZOT25-feb11.00HS3Apollo HS3Oranje WitDe LandingSonDaan vd OeverSanne EgelmeersFrank
ZOU25-feb13.45DS1TremegApollo DS1MolenbroekGemert---
ZOT25-feb9.05DApollo DJupiter 75De LandingSonMyke SandersFrank de KorteFrank
ZOT25-feb9.50CApollo CSaturnusDe LandingSonRob SandersRick MerksFrank
ZAT3-mrt20.30HS1Apollo HS1BlerickDe LandingSonBONDTom V + Thijs WRachelle
ZOU4-mrt10.00DDe SprintApollo DDe PeelhorstDeurne---
ZOT4-mrt10.00JBApollo JBNiobeDe LandingSonRobert SweepWouter OsingaConny
ZOT4-mrt11.00MBApollo MBHVMDe LandingSonRobert SweepPieter BrakenhoffConny
ZOT4-mrt12.05DS1Apollo DS1VespoDe LandingSonBONDJoris v GrootelEric
ZOU4-mrt12.10DS2De SprintApollo DS2De PeelhorstDeurne---
ZOT4-mrt13.20HS2Apollo HS2Olympia/DOS80De LandingSonBONDBente PootEric
ZOU4-mrt13.20HS3HBSApollo HS3SmeltkroesMaarheeze---
ZOT4-mrt14.30CApollo CDe SprintDe LandingSonNick CrollaLucaEric
ZOT4-mrt9.05EApollo EHVWDe LandingSonRik KeldersAnne SalensConny
ZAT10-mrt11.10MBApollo MBDOS80De LandingSonElly SwinkelsSimone RijkenMarcel
ZAT10-mrt12.10DApollo DMHVDe LandingSonMartijn v LaarhovenLuna vd HeijdenMarcel
ZAU10-mrt13.30CBergeijkApollo CDe 3 EikenBergeijk---
ZAT10-mrt20.30HS1Apollo HS1Vlug & LenigDe LandingSonBONDJudith BisschopJoyce
ZOU11-mrt11.00JBKPJDApollo JBD'n EkkerBeek en Donk---
ZOU11-mrt13.00HS3LidoApollo HS3De PompenmakerHeeze---
ZOU11-mrt13.40HS2Witte SterApollo HS2WaspikWaspik---
ZOT11-mrt16.15DS1Apollo DS1PSVDe LandingSonBONDLuc TeunissenElfi
ZOT11-mrt17.40DS2Apollo DS2VHCDe LandingSonKris HulsenRob SandersElfi
ZAU17-mrt12.45EMHVApollo EDe LooierijMill---
ZAU17-mrt18.00MBBergeijkApollo MBDe 3 EikenBergeijk---
ZAU17-mrt19.00DS2HVWApollo DS2De HoepelWanroij---
ZAU17-mrt19.30DS1SaturnusApollo DS1EurekaHapert---
ZAU17-mrt19.45HS1HMS/AchillesApollo HS1ZuilenUtrecht---
ZOT18-mrt10.05HS3Apollo HS3TremegDe LandingSonFrank KolenDanny v DalenRachelle
ZOU18-mrt10.10DAchilles 95Apollo DAtalantaVeldhoven---
ZOT18-mrt11.15JBApollo JBHandbal SomerenDe LandingSonJolein RoestenburgKim VosRachelle
ZOT18-mrt12.20HS2Apollo HS2Groene SterDe LandingSonBONDRoland v DrongelenRachelle
ZOT18-mrt9.05CApollo CWitte SterDe LandingSonMyke SandersNaomi VosFrank
ZAU24-mrt20.10HS3ManualApollo HS3De WettelingVenray---
ZAT24-mrt20.30HS1Apollo HS1Handbal VenloDe LandingSonBONDElise ConijnMarcel
ZAU24-mrt20.50HS2BedoApollo HS2D'n EkkerBeek en Donk---
ZOT25-mrt10.00DApollo DAvantiDe LandingSonSabine v HoofNaomi WJoyce
ZOT25-mrt10.50MBApollo MBPSVDe LandingSonRonnie VerhagenStijn vd VenJoyce
ZOU25-mrt11.30CVHCApollo CAmundsenhalValkenswaard---
ZOT25-mrt12.00DS1Apollo DS1SVVHDe LandingSonBONDChristian BrunsElfi
ZOT25-mrt13.20DS2Apollo DS2HCBDe LandingSonBas ConijnStefan v DrongelenElfi
ZOT25-mrt9.05EApollo EBergeijkDe LandingSonAnkie HooymayersKamiel v RijsbergenJoyce
ZAU7-apr15.00EHabo 95Apollo EDe BurchtBoekel---
ZAT7-apr20.30HS2Apollo HS2SaturnusDe LandingSonBONDJara v HamEric
ZOT8-apr10.10HS3Apollo HS3NiobeDe LandingSonElly SwinkelsLuc SchiepersConny
ZOU8-apr10.10JBAchilles 95Apollo JBAtalantaVeldhoven---
ZOU8-apr12.10DThe FlyersApollo DArcus SportcentrumWijchen---
ZOU8-apr12.10DS1De SprintApollo DS1De PeelhorstDeurne---
ZOU8-apr14.35DS2PSVApollo DS2De TempelEindhoven---
ZOU8-apr14.50HS1West BrabantApollo HS1Haagse BeemdenBreda---