Belangrijk voor alle leden:
Kijk goed op de lijst wanneer je staat ingedeeld en zorg dat je op tijd aanwezig bent!! Ben je verhinderd? Zorg zelf voor vervanging en geef dit door aan de bestuursdienst.|

 

Helaas voelt niet iedereen zich verantwoordelijk voor de vereniging. Daarom hebben wij overleg gehad met de trainers/coaches van de betreffende teams. Wij zijn genoodzaakt consequenties te koppelen aan het niet op komen dagen van zaalwacht/scheidsrechter dienst:

 

1x niet op komen dagen is een waarschuwing

2x niet op komen dagen is een wedstrijd schorsing

 

Met vriendelijke groet,

Bestuur HV Apollo

Wedstrijdprogramma

DAGU_TDATUMTIJDTEAMTHUISUITSPORTHALLOCATIESCHEIDSZAALWACHTBESTUUR    
ZAU5-jan19:45JBAristosApolloNaestenbestBest---
ZAT5-jan20:30HS1ApolloQuintusde LandingSonBONDRob SandersMarcel
ZOT6-jan09:05EApolloBergeijkde LandingSonKim VosNiels HoonhoutFrank
ZOT6-jan10:00DApolloSwiftde LandingSonElly SwinkelsKamiel RijsbergenFrank
ZOT6-jan10:45AApolloOverpeltde LandingSonJustin GerritsenTom VerlegFrank
ZOU6-jan11:35Cde SprintApollode PeelhorstDeurne---
ZOT6-jan12:00DS1ApolloBergeijkde LandingSonBONDAnne SalensRik
ZOT6-jan13:15HS2ApolloSaturnusde LandingSonBONDLuna vd HeijdenRik
ZOT13-jan09:10CApolloTHW Tijgersde LandingSonDanny v DalenKlaas WondersRachelle
ZOU13-jan10:15Ede SprintApollode PeelhorstDeurne---
ZOT13-jan10:25JBApolloAchillesde LandingSonBente PootJoyce vd VenRachelle
ZOU13-jan11:10HS3LidoApollode PompenmakerHeeze---
ZOU13-jan13:00DHCGApolloCoeveringGeldrop---
ZOU13-jan13:40HS2Orion-United BredaApollode VijfsprongRucphen---
ZOU13-jan14:00AHCGApollode CoeveringGeldrop---
ZOU13-jan15:00HS1HellasApolloHellashalDen Haag---
ZOU13-jan17:00DS1DongenApollode SalamanderDongen---
ZAU19-jan10:00CMHVApollode LooierijMill---
ZAU19-jan10:45JBTremegApolloMolenbroekGemert---
ZAT19-jan20:30HS1ApolloRapiditasde LandingSonBONDJudith BisschopConny
ZOT20-jan09:05EApolloHabo 95de LandingSonNaomi VosSusan MeulendijksJoyce
ZOT20-jan10:00AApolloHabo 95de LandingSonBas ConijnPieter BrakenhoffJoyce
ZOT20-jan11:15DS1ApolloSoftware Societyde LandingSonBONDJoris v GrootelEric
ZOT20-jan12:30HS3ApolloEHVde LandingSonRobert SweepLuc SchiepersEric
ZOT20-jan13:45HS2ApolloBedode LandingSonBONDSandra MerksEric
ZAU26-jan12:25DAristosApolloNaestenbestBest---
ZAU26-jan16:30CSomerenApollode PostelSomeren---
ZAU26-jan17:00JBSwiftApolloVEKA HalHelmond---
ZAU26-jan18:00AHadesApolloPosthoornHamont---
ZAU26-jan18:46HS1DWSApolloGroenoordhalSchiedam---
ZOU27-jan10:00EAcritasApollot ZandBakel---
ZOU27-jan11:05HS2Olympia 89ApolloMondriaanhalOss---
ZOU27-jan13:30HS3AcritasApollot ZandBakel---
ZOU27-jan14:35DS1TachosApollode ZeineWaalwijk---
ZOT3-feb09:05EApolloPSVde LandingSonAnkie HooymayersTom VerlegRik
ZOT3-feb10:00DApollothe Flyersde LandingSonMartijn v LaarhovenSjoerdRik
ZOT3-feb10:45JBApolloBergeijkde LandingSonNick CrollaAntonMarcel
ZOU3-feb12:55CJupiter 75Apollode KraanvogelEersel---
ZOT3-feb13:10DS1ApolloSomerende LandingSonBONDStijn vd VenMarcel
ZOU3-feb14:30HS1Delta SportApolloLaco SportcentrumZierikzee---
ZOT3-feb14:30HS2ApolloTremegde LandingSonBONDLuc TeunissenFrank
ZOT3-feb15:45HS3ApolloHBSde LandingSonJolein RoestenburgSanne EgelmeersFrank
ZAU9-feb13:00ESwiftApolloVEKA HalHelmond---
ZAT9-feb20:30HS1ApolloHabo 95de LandingSon---
ZAU9-feb21:00HS2Groene SterApollode BorghZevenbergen---
ZOT10-feb09:00CApollode Sprintde LandingSonMilou VosLuna vd HeijdenFrank
ZOU10-feb10:15JBZephyrApollode DioscurenSchijndel---
ZOU10-feb11:00AHeliosApollode StigtUden---
ZOU10-feb11:00DBergeijkApolloDrie EikenBergeijk---
ZOU10-feb14:00HS3SwiftApolloVEKA HalHelmond---
ZOU10-feb14:00DS1HeliosApollode StigtUden---
ZAU16-feb11:00CHW TijgersApollot HazzoWaalre---
ZAU16-feb11:10EEHVApolloGenderbeemdEindhoven---
ZAU16-feb20:45HS3OktopusApolloTU EindhovenEindhoven---
ZOT17-feb09:00JBApolloBedode LandingSonWillie KoenenChristian BrunsMarcel
ZOU17-feb10:00DHVWApollode HoepelWanroij---
ZOU17-feb12:50HS2HVWApollode HoepelWanroij---
ZOU17-feb13:00ABergeijkApolloDrie EikenBergeijk---
ZOU17-feb14:30HS1Snelwiek RotterdamApolloAlbeda CollegeRotterdam---
ZOU17-feb14:55DS1HVWApollode HoepelWanroij---
ZOT24-feb09:05EApolloVHCde LandingSonNaomi VosRik (JB)Eric
ZOT24-feb10:00DApolloVHCde LandingSonElly SwinkelsColin (JB)Eric
ZOT24-feb10:45CApolloMHVde LandingSonElise ConijnBas (JB)Rachelle
ZOT24-feb11:50AApolloBedode LandingSonRonnie VerhagenThijs (JB)Rachelle
ZOT24-feb13:30DS1ApolloElshoutde LandingSonBONDWouter OsingaRachelle
ZOT24-feb14:20JBApolloAristosde LandingSonBas ConijnStanConny
ZOT24-feb15:30HS2ApolloAristosde LandingSonBONDStefan v DrongelenConny
ZOT24-feb16:45HS3ApolloVHCde LandingSonBente PootFrank de KorteConny
ZAT9-mrt20:30HS1ApolloHeliusde LandingSonBONDJudith BisschopJoyce
ZAU16-mrt18:45HS3Jupiter 75Apollode KraanvogelEersel---
ZOT17-mrt09:05CApolloSomerende LandingSonRob SandersDaniel (JB)Frank
ZOU17-mrt11:40DGroesbeekse GlorieApolloHeuvellandGroesbeek---
ZOU17-mrt12:00DS1United BredaApolloHaagse BeemdenBreda---
ZOU17-mrt12:30JBAchilles 95Apollode HeibergVeldhoven---
ZOU17-mrt13:30AGroesbeekse GlorieApolloHeuvellandGroesbeek---
ZOU17-mrt13:35HS2Oranje WitApollode BraakHelmond---
ZOU17-mrt15:30HS1WestlandiaApollode PijlNaaldwijk---
ZAT23-mrt20:30HS1ApolloOliveode LandingSonBONDRoland v DrongelenRachelle
ZOT24-mrt09:05DApolloPSVde LandingSonAnkie HooymayersMilou VosJoyce
ZOT24-mrt09:50CApolloJupiter 75de LandingSonSanne EgelmeersKim VosJoyce
ZOT24-mrt10:50AApolloAchilles 95de LandingSonBente PootMyke SandersMarcel
ZOT24-mrt12:00JBApolloTremegde LandingSonNick CrollaSusan MeulendijksMarcel
ZOT24-mrt13:10DS1ApolloMHVde LandingSonBONDJoyce vd VenRik
ZOT24-mrt14:30HS2ApolloDeskde LandingSonBONDSandra MerksRik
ZOT24-mrt15:45HS3ApolloNiobede LandingSonJolein RoestenburgAnne SalensRik
ZAU6-apr19:30DS1OHCApolloOosterheideOosterhout---
ZOU7-apr11:35AMHVApollode LooierijMill---
ZOU7-apr12:15HS2Witte SterApolloWaspikWaspik---
ZOU7-apr13:40HS1Witte SterApolloWaspikWaspik---