Belangrijk voor alle leden:
Kijk goed op de lijst wanneer je staat ingedeeld en zorg dat je op tijd aanwezig bent!! Ben je verhinderd? Zorg zelf voor vervanging en geef dit door aan de bestuursdienst.|

 

Helaas voelt niet iedereen zich verantwoordelijk voor de vereniging. Daarom hebben wij overleg gehad met de trainers/coaches van de betreffende teams. Wij zijn genoodzaakt consequenties te koppelen aan het niet op komen dagen van zaalwacht/scheidsrechter dienst:

 

1x niet op komen dagen is een waarschuwing

2x niet op komen dagen is een wedstrijd schorsing

 

Met vriendelijke groet,

Bestuur HV Apollo

Wedstrijdprogramma

DAGU_TDATUMTIJDTEAMTHUISUITSPORTHALLOCATIESCHEIDSZAALWACHTBESTUUR      
ZAT6-okt20:30HS1ApolloHellasde LandingSonBONDStijn vd VenMarcel
ZOT7-okt09:05EApollode Sprintde LandingSonAnkie HooymayersNiels HoonhoutJoyce
ZOT7-okt10:00DApolloHCGde LandingSonSanne EgelmeersThijs van BaarleJoyce
ZOT7-okt10:45JBApolloBergeijkde LandingSonBente PootJudith BisschopJoyce
ZOT7-okt11:50DAApolloHCGde LandingSonRonnie VerhagenTom VerlegFrank
ZOT7-okt13:10DS1ApolloDongende LandingSonBONDFrank de KorteFrank
ZOT7-okt14:20CApolloTijgersde LandingSonRob SandersKlaas WondersFrank
ZOT7-okt15:30HS2ApolloOrion/United Bredade LandingSonBONDStefan v DrongelenConny
ZOT7-okt16:45HS3ApolloLidode LandingSonDaan vd OeverMyke SandersConny
ZAU13-okt12:00CMHVApollode LooijerijMill---
ZAU13-okt13:00EHabo 95Apollode BurchtBoekel---
ZAU13-okt19:00HS3EHVApolloStrijpEindhoven---
ZAU13-okt20:45HS1RapiditasApolloAan de BronWeert---
ZAU13-okt20:50HS2BedoApollodn EkkerBeek en Donk---
ZOU14-okt10:15JBZephyrApollode DioscurenSchijndel---
ZOU14-okt12:00DAHabo 95Apollode BurchtBoekel---
ZOU14-okt13:15DS1Software SocietyApolloDillenburchtDrunen---
ZAT27-okt20:30HS1ApolloDWSde LandingSonBONDPieter BrakenhoffChristian
ZOT28-okt09:05EApolloAcritasde LandingSonWouter OsingaSusan MeulendijksEric
ZOT28-okt10:00DApolloAristosde LandingSonAntonSandra MerksEric
ZOT28-okt10:45CApolloHandbal Somerende LandingSonSjoerdJoyce vd VenEric
ZOT28-okt11:55DS1ApolloTachosde LandingSonBONDNaomi VosRik/Elfi
ZOT28-okt13:05JBApolloBedode LandingSonBas ConijnNaomi WRik/Elfi
ZOT28-okt14:10DAApolloHadesde LandingSonJustin GerritsenJoris GrootelRik/Elfi
ZOT28-okt15:30HS2ApolloOlympia 89de LandingSonBONDKim VosRachelle
ZOT28-okt16:45HS3ApolloAcritasde LandingSonRobert SweepKamiel RijsbergenRachelle
ZAT3-nov14:00JBApolloAristosde LandingSonDanny v DalenLuc SchiepersMarcel
ZAU3-nov17:00EPSVApollode TempelEindhoven---
ZAT3-nov20:30HS1ApolloDelta Sportde LandingSonBONDRoland v DrongelenJoyce
ZOU4-nov09:40CJupiter 75ApolloDe KraanvogelEersel---
ZOU4-nov10:10HS2TremegApolloMolenbroekGemert---
ZOU4-nov11:45DS1SomerenApollode PostelSomeren---
ZOU4-nov13:30HS3HBSApolloZuiderpoortBudel---
ZOU4-nov15:40Dthe FlyersApolloArcus SportcentrumWijchen---
ZAU10-nov20:45HS1Habo 95Apollode BurchtBoekel---
ZOT11-nov09:05EApolloSwiftde LandingSonAnkie HooymayersRik&DanielChristian
ZOT11-nov10:00DApolloBergeijkde LandingSonElise ConijnLuna vd HeijdenChristian
ZOT11-nov10:45CApollode Sprintde LandingSonElly SwinkelsAnne SalensChristian
ZOT11-nov11:50DAApolloHelios 72de LandingSonNick CrollaStanElfi
ZOT11-nov13:10DS1ApolloHelios 72de LandingSonBONDRick MerksElfi
ZOT11-nov14:30HS2ApolloGroene Sterde LandingSonBONDSusan MeulendijksRik
ZOT11-nov15:45HS3ApolloSwiftde LandingSonHennieSandra MerksRik
ZOU11-nov15:50JBAchilles 95ApolloAtalantaVeldhoven---
ZAU17-nov11:00CTijgersApollot HazzoWaalre---
ZAT17-nov20:30HS1ApolloSnelwiek Rdamde LandingSonBONDJudith BisschopConny
ZOT18-nov09:05EApolloEHVde LandingSonKim VosColin&BasFrank
ZOT18-nov10:00DApolloHVWde LandingSonMilou VosRob SandersFrank
ZOT18-nov10:50DAApolloBergeijkde LandingSonJolein RoestenburgMartijn LaarhovenFrank
ZOT18-nov12:00JBApolloTremegde LandingSonBente PootNaomi WElfi
ZOT18-nov13:10DS1ApolloHVWde LandingSonBONDJoris v GrootelElfi
ZOT18-nov14:30HS2ApolloHVWde LandingSonBONDLuc TeunissenEric
ZOT18-nov15:45HS3ApolloOktopusde LandingSonRobert SweepPieter BrakenhoffEric
ZAU24-nov19:15HS2AristosApolloNaestenbestBest---
ZAU24-nov20:15HS1HeliusApollode FazantHellevoetsluis---
ZOT25-nov09:10CApolloMHVde LandingSonJustin GerritsenJoyce vd VenMarcel
ZOU25-nov10:00DABedoApollode KlumperLieshout---
ZOT25-nov10:25JBApolloSwiftde LandingSonNick CrollaStanMarcel
ZOU25-nov11:35EVHCApolloAmundsenhalValkenswaard---
ZOU25-nov12:15DS1ElshoutApolloDillenburchtDrunen---
ZOU25-nov12:35DVHCApolloAmundsenhalValkenswaard---
ZOU25-nov13:35HS3VHCApolloAmundsenhalValkenswaard---
ZAU1-dec11:00CSomerenApollode PostelSomeren---
ZAU1-dec13:30JBBergeijkApollode 3 EikenBergeijk---
ZAT1-dec20:30HS1ApolloWestlandiade LandingSonBONDWouter OsingaRachelle
ZOT2-dec10:00DApolloGroesbeekse Gloriede LandingSonNaomi VosFrank de KorteConny
ZOT2-dec10:50DAApolloGroesbeekse Gloriede LandingSonWillie KoenenStefan v DrongelenConny
ZOT2-dec12:10DS1ApolloUnited Bredade LandingSonBONDJoris v GrootelElfi
ZOT2-dec13:30HS2ApolloOranje Witde LandingSonBONDRick MerksJoyce
ZOT2-dec14:45HS3ApolloJupiter 75de LandingSonRonnie VerhagenMyke SandersJoyce
ZAU8-dec14:05DPSVApollode TempelEindhoven---
ZAU8-dec20:30HS1OliveoApolloHet NestPijnacker---
ZOT9-dec09:10CApolloJupiter 75de LandingSonDanny v DalenStijn vd VenEric
ZOT9-dec10:25JBApolloZephyrde LandingSonBas ConijnRoland v DrongelenEric
ZOU9-dec11:55HS2DeskApollode WerftKaatsheuvel---
ZOU9-dec14:00DS1MHVApollode LooierijMill---
ZOU9-dec16:50DAAchilles 95Apollode HeibergVeldhoven---
ZOU9-dec17:10HS3NiobeApollode SchopAsten---
ZAT15-dec20:30HS1ApolloWitte Sterde LandingSonBONDSanne EgelmeersJoyce
ZOT16-dec09:10DAApolloMHVde LandingSonHennieLuc SchiepersChristian
ZOT16-dec10:25DS1ApolloOHCde LandingSonBONDSjoerdChristian
ZOT16-dec11:45HS2ApolloWitte Sterde LandingSonBONDAntonElfi
ZOU16-dec12:20JBBedoApollode KlumperLieshout---